INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • Konferencja organizowana jest przez Politechnikę Lubelską, SEP o/Lublin i Towarzystwo Obrotu Energią przy merytorycznej współpracy PSE SA i ARE SA
  • Obrady Konferencji odbędą się w dniach 22 – 24 kwietnia 2024 r. w Hotelu Król Kazimierz.
  • Uczestnicy mogą dokonać rezerwacji miejsc (w preferencyjnych cenach dwudniowych pakietów konferencyjnych) w Hotelach Król Kazimierz oraz Dom Dziennikarza za pośrednictwem Biura Konferencji. Rezerwacji noclegów w innych hotelach w Kazimierzu Dolnym Uczestnicy mogą dokonać we własnym zakresie.
  • Zainteresowani uczestnictwem w Konferencji proszeni są o nadesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Kart zgłoszenia i rezerwacji oraz dokonanie przelewu bankowego opłaty konferencyjnej do 10 kwietnia 2024 r. Po tym terminie, ze względu na limitowaną liczbę miejsc, możliwość przyjęcia uczestnika należy uzgodnić telefonicznie w Biurze Organizacyjnym Konferencji.
  • O wszelkich zmianach w przesłanych uprzednio Kartach zgłoszenia i rezerwacji prosimy poinformować Biuro Konferencji w formie elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

 

 

 

 

Początek strony